ENEN
Të gjitha kategoritë

rreth nesh


Zhuzhou Kelite Advanced Materials Co.,Ltd has been specialized in CNC carbide turning and milling inserts, parting&grooving inserts, cermet inserts and rods, carbide saw tips, carbide welding and clamping inserts since 2005, also special design and manufacture the specifications of our customers, providing a complete solution for the mechanical processing and manufacturing industries.

Tani ne kemi staf prej 200-300 personash, duke përfshirë 25% inxhinierë teknikë të lartë të cilët janë angazhuar në fushën e veglave prerëse karabit për shumë vite. Ekipet tona kanë përvoja të shkëlqyera në teknologjinë e futjeve të prerjes CNC dhe aftësi të forta në zhvillimin e produkteve të reja.

We have a annual production ability of 200 million pcs of CNC carbide inserts by investing advance full automatic machine from Switzerland, imported full automatic pressure machine, vacuum and sintering furnace, full automatic grinding machine, deep processing equipment and CVD/PVD coating center.

SHIKO MË SHUMË

PRODUKTE


Pse Zgjidhni SHBA


PUNËTORI JONË


Automatic Polishing Machine

Automatic Polishing Machine

Part of Coating Machine

Part of Coating Machine

Automatic Peripheral Grinding Machine

Automatic Peripheral Grinding Machine

Double Side Surface Grinding machine

Double Side Surface Grinding machine

Furra e Sinterimit të Vakumit

Furra e Sinterimit të Vakumit

Full-automatic Switerland Press Forming Machine

Full-automatic Switerland Press Forming Machine

Lajme